KÄEVÕRU AMETÜST – KAITSE JA MANIFESTEERIMINE

22.22

+ Free Shipping

Ametüst on pikalt tuntud kui tervendav ja rahustav kristall. Seda kristalli iseloomustavad violetsed ning hele- või tumelillad toonid. Ametüsti moodustumist seostatakse sageli vulkaanilise kivimiga ja seda võib leida Brasiiliast, Uruguays, Lõuna-Koreas ja Aafrika osades. Ametüst on tugevalt seotud kroontškakraga ning see soodustab sisemise rahu tekkimist, vaimset ühendust, valgustumist ning eneseteadvust ja aitab vabaneda piiravatest uskumustest. Ametüst aitab tervendada keha ja meelt ning puhastab ka vaimselt. Ametüst kristall sobib eriti Kalade, Neitsi, Veevalaja ja Kaljukitse tähtkujudele. Ametüst on suurepärane kaaslane meditatsioonis, sest see aitab lõõgastuda ja energeetiliselt tervendada. Kandes ametüsti endaga kaasas, võid Sa tunda ennast rohkem kaitstuna, rõõmsameelsemana ja positiivsemana. Ametüst tasakaalustab füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset keha, tuues rahulolu, jõudu ja rahu. Ametüst suurendab eneseteadvust ja valmisolekut enda eest vastutada. Tänu sellele, et ametüst ergutab loovust, siis sellega aitab ta siduda uusi ideid kokku ja neid läbi mõelda vaimse taipamise ja erksa intuitsiooniga. Samuti kaitseb ametüst kõige negatiivse ja halva energia vastu, sealhulgas süü- ja hirmutunde eest. Võid asetada kristalli ka enda padja alla. See aitab paremini magada ja kutsub esile tervendavaid unenägusid. Ametüst on eriti kasulik Veevalaja, Kalade, Jäära ja Amburi tähtkujule. 

Käevõru võid kanda mõlemal käel. Traditsiooniliselt kantakse kristallkäevõrusid vasakul käel, sest vasakut kätt on seostatud vastuvõtva energiaga. Kandes aga käevõru paremal käel, saad nii tugevdada enda isiklikku jõudu ja enesekindlust. Enne käevõru kandmist võta hetk ja mõtle, millist energiat täna kõige enam vajaksid. Võid ka selle kõva häälega välja öelda. Käevõru kandmine igapäevaselt aitab selle energiat paremini lõimuda. Enne, kui lähed magama, siis võta käevõru ära ja jäta see näiteks öökapile laadima. Nii kristall taastub ja järgmine päev on see taas laetud. 

Kombineerimine teiste kristallidega:

Kui kannad ametüst kristalli näiteks koos roosa kvartsiga, siis võib see aidata tasakaalustada veelgi armastust ja emotsioone. 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Shopping Cart